Wygraj walkę z miejscową otyłością i cellulitem, dzięki zabiegowi Med Contour Medical

0 246

Miejscowa otyłość, nadmierne kilogramy i cellulit to problemy, z którymi trudno sobie samodzielnie poradzić. Diety, ćwiczenia fizyczne czy wcieranie różnych kremów nie zawsze pomagają. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje nam dziś skuteczne zabiegi pozwalające walczyć ze wspomnianymi mankamentami.

Med Contour Medical – na czym polega jego działanie?

Urządzenie Med Contour Medical emituje fale ultradźwiękowe, które w precyzyjny sposób oddziałują na tkankę tłuszczową, wywołując zjawisko kawitacji, rozbijające i upłynniające komórki tłuszczowe. Dzięki temu można w szybki, bezbolesny oraz nieinwazyjny sposób zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej, a także zredukować cellulit. Specjalna, opatentowana głowica urządzenia posiada dwa emitery ultradźwięków i system zasysający, co przekłada się na efektywność zabiegów.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu Med Contour Medical skóra jest zasysana przez głowicę, tworząc fałd, na który emitowane są fale ultradźwiękowe. W pierwszym etapie fale podgrzewają skórę do temperatury 42-44⁰ C. Kolejnym etapem jest drenaż limfatyczny, który przyspiesza usunięcie upłynnionego tłuszczu z organizmu. Pojedynczy zabieg, w zależności od obszar ciała, trwa około 40-180 minut. Specjaliści z Kliniki Bieńkowscy Esteticmed.pl dodają, że jest to procedura bezbolesna, a pacjent może odczuwać jedynie przyjemne ciepło. Zabieg jest bezpieczny i bezinwazyjny, nie wymaga także okresu rekonwalescencji (bez problemu można wrócić do codziennej aktywności). Bezpośrednio po jego wykonaniu może pojawić się jedynie delikatne zaczerwienienie skóry, które samoistnie znika po kilkudziesięciu minutach. Najczęściej terapia Med Contour Medical obejmuje od 4 do 6 zabiegów, przeprowadzanych w odstępie jednego tygodnia.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu:

  • redukcja cellulitu,
  • wyszczuplenie i modelowanie sylwetki,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • poprawa wyglądu skóry,
  • ujędrnianie skóry.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które zmagają się z problemem miejscowej otyłości oraz cellulitem. Może być przeprowadzony bez względu na fototyp skóry. Seria zabiegów to prosta droga do wymarzonego wyglądu!

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • choroby nowotworowe,
  • elektroniczne i metalowe implanty,
  • rozrusznik serca,
  • choroby autoimmunologiczne.

Czy Med Contour Medical można stosować z innymi zabiegami?

Aby osiągnąć rewelacyjny efekt wymodelowania ciała, można zastosować również inne, dodatkowe zabiegi wspomagające terapię Med Contour Medical. Połączenie kuracji pozwoli osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Szczególnie poleca się zabiegi: Zaffiro – z wykorzystaniem podczerwieni oraz Accent XL, który powoduje wzmożony drenaż płynu obrzękowego tkanki tłuszczowej.

Zabieg Med Contour Medical to tzw. zabieg lunchowy. Jest szybki, bezbolesny i w pełni bezpieczny. Ta nowoczesna metoda pozwoli Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz piękne ciało bez wielkiego wysiłku.
Więcej informacji na temat zabiegu znajdziemy na stronie internetowej Kliniki Bieńkowscy Esteticmed.pl.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.