Femilift: prawdziwy przełom w dziedzinie ginekologii estetycznej!

0 277

Wysiłkowe nietrzymanie moczu, nadmierna suchość i luźność pochwy, spadek jakości życia seksualnego – to problemy, które dotyczą wielu kobiet i które do niedawna stanowiły jeszcze temat tabu. Dziś na szczęście panie coraz chętniej rozmawiają o swoich dolegliwościach intymnych nie tylko z bliskimi, lecz także z lekarzami. Efektem tego jest ciągły rozwój dziedziny ginekologii estetycznej i pojawianie się coraz to nowszych urządzeń, które są w stanie rozwiązać te problemy. Absolutną nowością na rynku i prawdziwym przełomem w ginekologii jest laser CO2 z głowicą Femilift. W czym tkwi jego skuteczność? Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na zabieg z jego użyciem!

Femilift: laserowe obkurczanie pochwy i leczenie nietrzymania moczu

Jeszcze do niedawna problemy natury ginekologicznej wiązały się u kobiet z pewnym poczuciem wstydu czy zakłopotania. Na szczęście w ostatnich latach nastąpiła bardzo duża zmiana w kwestii otwartości pacjentek, co do zabiegów ginekologii plastycznej. To pozwoliło specjalistom sięgać po coraz nowocześniejsze i bardziej innowacyjne metody leczenia takich dolegliwości, jak np. wysiłkowe nietrzymanie moczu, luźność pochwy, spadek jakości życia intymnego. Dzięki nowoczesnym osiągnięciom laseroterapii, jakim jest m.in. laser Alma CO2 z głowicą Femilift, możliwe jest usuwanie kłopotliwych dla kobiet dolegliwości w prosty, szybki i praktycznie bezbolesny sposób.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Femilift?

Laser Alma CO2 z głowicą Femilift to prawdziwy przebój ostatnich miesięcy w dziedzinie plastyki i rewitalizacji pochwy. Jest to urządzenie przeznaczone do przeprowadzania mało inwazyjnych, błyskawicznych i skutecznych zabiegów ginekologicznych. W odróżnieniu od tradycyjnych metod (zabiegi chirurgiczne, laserowe leczenie nietrzymania moczu czy obkurczanie pochwy wykonywane jest nie tylko w sposób praktycznie bezbolesny, lecz także nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji – powrót do codziennych zajęć możliwy jest bezpośrednio po wykonaniu zabiegu. Femilift to doskonałe rozwiązanie na wstydliwe i uporczywe dolegliwości, które dotykają nawet ⅓ kobiet po 45 roku życia.

Efekty plastyki pochwy Femilift

W wyniku przeprowadzenia zabiegów z użyciem lasera Alma CO2 z głowicą Femilift, możemy spodziewać się znacznej poprawy kondycji pochwy i przywrócenia jej pierwotnych funkcji. Zabieg ten jest szczególnie zalecany kobietom po porodzie lub w okresie menopauzalnym, gdy tkanka mięśniowa w obszarze pochwy traci swoją naturalną elastyczność i rozciągliwość. Zabieg z użyciem lasera Alma CO2 Femilift gwarantuje zwiększoną przyjemność z kontaktów intymnych oraz ogólną poprawę samopoczucia i komfortu życia intymnego – zwiększa się nie tylko intensywność doznań podczas stosunków seksualnych, lecz także pewność siebie (w sypialni i nie tylko). Zabieg Femilift wyraźnie zmniejsza lub całkowicie niweluje problem wysiłkowego nietrzymania moczu czy nadmiernej suchości pochwy. W efekcie następuje obkurczenie mięśniówki pochwy i wzrost ilości włókien kolagenowych, dzięki czemu mięśnie układu ginekologicznego odzyskują dawną elastyczność i sprawność.

Gdzie wykonać zabieg Femilift?

Klinika Miracki, jako pierwsza w Warszawie i druga w Polsce, wprowadziła do swojej oferty rewolucyjną terapię ginekologiczną Femilift. W Klinice Miracki spotkamy się nie tylko z największym doświadczeniem specjalistów w dziedzinie laseroterapii ginekologicznej, lecz także zrozumieniem i wsparciem lekarzy. Leczenie problemów natury ginekologicznej zawsze wiąże się dla pacjentek z pewnym uczuciem skrępowania, dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać klinikę, która będzie miała nam do zaoferowania pomoc specjalistów na każdym etapie wykonywanego zabiegu.

Przeczytaj więcej na: http://klinikamiracki.pl/zabieg/femilift-obkurczanie-pochwy/

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.